Tamindir'den Nostaljik 8. Yaş Klibi

Tamindir Ekibi olarak 2004 yılı Mart ayından beri hizmet veren sitemizin yeni yaşını nostaljik şarkılar eşliğinde kutladık ve çekerken büyük keyif aldığımız bu video ile sevincimize sizde ortak olun istedik. Kutlamamıza dair Facebook hesabımızdaki fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz. Hep birlikte geçireceğimiz nice verimli yıllar dileriz.

Tamindir'in yeni yaşına özel düzenlediğimiz kampanya bilgilerine buradan ulaşabilir, dağıtacağımız birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Bu klip video editörümüz Neşe Koçinbiga tarafından Adobe After Effects ve Adobe Premiere programları kullanılarak hazırlanmıştır.

Tamindir'den Nostaljik 8. Yaş Klibi İçin Yapılan Yorumlar (16)

 • kaplan21
  5
  - dedi ki;

  elerinize sağlık çok güzel olmuş.NİCE SENELERE

  8 Nisan 2012 Pazar - 10:53:05 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • qarizmaberkan
  5
  - dedi ki;

  gerçekten süper bir video olmuş. tebrik ederim

  7 Nisan 2012 Cumartesi - 14:39:22 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • spectra26
  5
  - dedi ki;

  bilgisayar programcılığı okuyorum ama kafayı yicem yeter artık liseyi bitirince ne yapacağımı dahi bilmiyorum herkeste birşey diyor deliyorum öğrenme isteğimde kalmadı zaten kaynak yok internette öğrenmeye çalışıodum gözleri bozdum artık mühendis değil hiçbirşey olamacağıma karar verdim

  27 Mart 2012 Salı - 19:27:25 - Cevap Yaz - Şikayet Et
  • Cevap yazan: yigitekimdemir
   öncelikle alanında kendini yapabildiğin kadar geliştirmek ilk hedefin olmalı. unutma ki başarılı girişimcilerin hiçbiri bir günde keşfedilip gençken popüler olmadılar, olanlar da tesadüfen biraz da şansın yardımıyla olabildiler. biraz sabrederek ve ürettiğin ürünlerde, bloglarda azimle ilerleyerek ancak bir şeyleri gerçekleştirebilirsin.
   eğer blog yayıncılığıyla gerçekten ilgileniyorsan ilk etapta wordpress sistemleriyle ilerlemeni tavsiye ediyorum. ancak unutma ki pek çok blog en az 1 yaşını bulmadan ciddi bir ziyaretçi kitlesine ulaşamıyor. özellikle bilgi sahibi olduğun ve alanında blog sayısı az olan konulardan ilerlersen başarın daha kolay olacaktır.
   28 Mart 2012 Çarşamba - 19:18:28 - Şikayet Et
 • spectra26
  5
  - dedi ki;

  oyun sitesi kurdum .comlu oyun tanıtımlarıyla ilgili ilk günden pes ediyorum kimse girmiyor reklam dahi nerden alacağımı bilmiyorum :(

  27 Mart 2012 Salı - 19:24:45 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • yigitekimdemir
  5
  - dedi ki;

  Tüm yorumlarınız için Tamindir ekibi adına çok teşekkür ediyorum. Takip edildikçe ve güzel geri dönümlerinizi gördükçe daha fazlasını yapmak için motive oluyoruz. Daha uzun yıllar Türk internet sektörüne fayda sağlayacak işler yapmaya devam edeceğiz.

  26 Mart 2012 Pazartesi - 12:27:13 - Cevap Yaz - Şikayet Et
  • Cevap yazan: spectra26
   yiğit abi oyun tanıtım sitesi kurdum ama güzel bir tema bulamadım hangi temayı ve hangi sistemi önerirsin?
   27 Mart 2012 Salı - 20:46:53 - Şikayet Et

Tamindir'den Nostaljik 8. Yaş Klibi için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.