Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #7

Pokemon Shuffle Mobile

Kimin aklına gelirdi ki Pokemon efsanesinin üçlü eşleştirme oyunlarına konu olacağı? Yine de bu kadar hayranı varken bu oyuna değinmemek olmazdı. Eğer eşleştirme oyunlarına ve Pokemon'a ilginiz varsa bu oyuna göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Pokémon Shuffle Mobile Android
Pokémon Shuffle Mobile Android Android için Pokemon Oyunu

Pokémon Shuffle Mobile iOS
Pokémon Shuffle Mobile iOS iPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu

Skydoms

Rol yapma oyunu ve eşleştirme oyunu dinamiklerini kombine eden Skydoms, bu özelliği ile oyunseverlere zengin bir deneyim vaat ediyor. Oyunda taş eşleştirme görevlerini yerine getirerek karşımıza çıkan fantastik yaratıkları yenmeye çalışıyoruz. Takımımızda bulunan karakterleri alacağımız puanları kullanarak geliştirebiliyoruz. Sıradan bir eşleştirme oyunundan çok daha fazlasını istiyorsanız Skydoms beklentilerinizi karşılayacaktır.

Skydoms Android
Skydoms Android Android için Eşleştirme Temalı RPG

Skydoms iOS
Skydoms iOS iPhone ve iPad İçin Eşleştirme Temalı RPG

Championship Manager All Stars

Futbol oyunlarına, özellikle menajerlik oyunlarına ilginiz varsa bu oyunu hem Android hem de iOS cihazlara ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Kapsamlı içeriğine rağmen lisanslı takımların ve oyuncuların eksikliği kleyfi biraz törpülüyor.

Championship Manager: All-Stars iOS
Championship Manager: All-Stars iOS iPhone ve iPad İçin Menajerlik Oyunu

Magic River

Ketchapp imzalı bir beceri oyunu olan Magic River'ı ancak eli hassas ayarlara sahip kişiler oynayabilir. Reflekslerinize güvenmiyorsanız bu oyuna hiç bakmayın bile çünkü güvenenler bile başarılı olmak uğruna kendilerini heba etti.

Magic River Android
Magic River Android Android için Sonsuz Koşu Oyunu

Magic River iOS
Magic River iOS iPhone ve iPad için Beceri Oyunu

Don't Get Fired

Kore'yi kasıp kavuran bu oyun nihayet tüm dünyada hak ettiği yere gelmeye başladı. Günümüzün modern yaşantısına iğnelemelerde bulunan bu oyunda işe girip uzun süre boyunca kovulmamaya çalışıyoruz. Uzun soluklu bir deneyim yaşamak ve mizahi unsurlar içeren bir oyun oynamak istiyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Don`t get fired! Android
Don`t get fired! Android Android için Rol yapma Oyunu

Don`t get fired! iOS
Don`t get fired! iOS iPhone ve iPad İçin Rol yapma Oyunu

Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #7 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.